Co to był za tydzień! Gościliśmy w naszej szkole gości z Hiszpanii, którzy otworzyli w tym roku szkolnym kolejną wymianę uczniów, autorski projekt dr. Wacława Miodka. Co to była za grupa! Uśmiechnięci, towarzyscy, głośni, zachwyceni śniegiem (zimnem mniej:). Wszystko, co dobre, szybko się jednak kończy... W sobotę odlatują, ale zostaną nowe znajomości i kontakty. I jeszcze jedno spotkanie - wiosną w Hiszpanii. Do zobaczenia, przyjaciele! ¡Hasta pronto, amigos!