W czarny piątek, 28 listopada, nie wszyscy wpadli w szał zakupów. Niektórzy uczniowie postanowili wykorzystać ten czas w całkiem inny sposób i pojechali na Noc Anglistów - wydarzenie promujące naukę, skierowane do entuzjastów języka angielskiego.
Nasi pasjonaci brali udział w niezwykłych, angażujących i momentami bardzo zabawnych warsztatach, m. in. rozwiązywanie zagadki kryminalnej, tłumaczenie symultaniczne w kabinach, poznawanie podstaw języka chińskiego, wpływ języka angielskiego na język japoński, zajęcia o portretach językowych i wielojęzyczności oraz bardzo intensywne warsztaty fonetyczne.
Mamy nadzieję, że za rok też weźmiemy udział w tym ciekawym wydarzeniu!