W dniu 3.12 uczniowie klasy pierwszej uczestniczyli w warsztatach strzelectwa w ZSOiT w Wojkowicach. Zajęcia przeprowadził instruktor strzelectwa Pan Tomasz Deszcz, który w profesjonalny sposób wprowadził młodzież w bezpieczne zasady posługiwania się bronią oraz nauczył, jak określić „oko wiodące". Pod kierunkiem instruktora uczniowie mogli także nabyć umiejętności strzeleckie na bazie animacji komputerowych. Gratulujemy młodzieży odwagi, rozsądku i celności podczas szkolenia. Wyjazd zorganizowali p. prof. Agata Świder oraz p. prof. Jarosław Zdybel.