Od kilku lat uczniowie naszej szkoły z sukcesami biorą udział w ogólnopolskich konkursach „Bliżej Norwida”. Nie inaczej było w tym roku. W konkursie plastycznym, którego regulamin zakłada wykonanie jednej pracy inspirowanej wybranym utworem Cypriana Kamila Norwida – w formie grafiki, rysunku, akwareli, gwaszu lub kolażu - nasza uczennica ponownie odniosła znaczący sukces. W ubiegłym roku Paulina zdobyła III miejsce, natomiast w tegorocznej edycji konkursu zdobyła I miejsce za pracę inspirowaną wierszem „W Weronie”. Serdecznie gratulujemy Paulinie tego wspaniałego osiągnięcia. Jej talent, wrażliwość artystyczna oraz konsekwentna praca są powodem do dumy dla całej społeczności szkolnej. Życzymy jej dalszych sukcesów, nieustającej pasji tworzenia oraz wielu nowych inspiracji na kolejnych etapach artystycznej drogi.