Uczniowie, Nauczyciele, Rodzice, serdeczne podziękowania dla całej społeczności szkolnej III Liceum Ogólnokształcącego im. C.K. Norwida w Będzinie! W ramach niezwykłej akcji Szlachetna Paczka uszczęśliwiliśmy potrzebującą Rodzinę z naszych okolic. Spełniliśmy kluczowe potrzeby, kupiliśmy wszystkie upominki świąteczne oraz zapewniliśmy opał na kilka tygodni! W dniu 14 grudnia 2025 roku zostały spakowane i przewiezione do magazynu Szlachetnej Paczki: żywność, środki czystości, materiały szkolne, upominki i 460kg brykietu drzewnego. A tydzień wcześniej przekazaliśmy Rodzinie pralkę, która została podłączona i już działa na pełnych obrotach. Jesteśmy wdzięczni Darczyńcom za to, że tak wspaniale potrafiliśmy się zmobilizować, żeby POMAGAĆ. Dziękujemy Pani Profesor Agnieszce Pietras-Rabendzie za przeprowadzenie naszej społeczności przez tę akcję pomagania. To też jest nasz, w "Norwidzie", weekend cudów!