Szanowni Absolwenci oraz Nauczyciele 3 LO z lat 1950 - 2025,
ZE WZRUSZENIEM ZAPRASZAMY NA JUBILEUSZ 75 - lecia NASZEGO LICEUM, które dzięki WAM powstało i istnieje godnie na mapie Powiatu Będzińskiego. Przybądźcie licznie, spotkajmy się w NASZEJ WIELOPOKOLENIOWEJ RODZINIE, aby zbudować wspomnienia na kolejne lata; aby dać przykład dumy, radości, wspólnoty i szacunku następnym pokoleniom uczniów NORWIDA (dawniej Szolca). ZAPRASZAMY ZAPRASZAMY ZAPRASZAMY ZAPRASZAMY ZAPRASZAMY ZAPRASZAMY ZAPRASZAMY ZAPRASZAMY ZAPRASZAMY ZAPRASZAMY