Ze szkolnego mundurka, z pokoiku na piętrze,z fotografii z warkoczem, ze spacerów na wietrze,coraz mniej dziś pamiętam, coraz rzadziej się śmieję,pozostało mi jedno wspomnienie:Mój pierwszy bal,te walczyki leciutkie jak świerszcze,pierwszy bal,czyjeś oczy wesołe, na szczęście.Pierwszy bal.Bal z myszką, bal z łezką, bal za mgłą,i walczyki co jeszcze się śnią...Mój pierwszy bal, sentymentalny bal,troszeczkę żal,mój pierwszy, jedyny bal... (tekst piosenki: Agnieszka Osiecka)13 lutego 2026 roku w luksusowej Rezydencji Luxury maturzyści z naszego liceum przetańczyli swój "pierwszy bal" studniówkowy. Było elegancko, wzruszająco, modnie, radośnie, śpiewająco, tanecznie grzecznie i trochę niegrzecznie, solo i "wespół w zespół". Rodzice przygotowali przepiękną uroczystość, za co z całego serca dziękujemy! A teraz... za przysłowiowe 100 dni matura. Trzymamy kciuki za kolejny krok w życie naszych wspaniałych Uczniów z klas czwartych!