Ze szkolnego mundurka, z pokoiku na piętrze, z fotografii z warkoczem, ze spacerów na wietrze, coraz mniej dziś pamiętam, coraz rzadziej się śmieję, pozostało mi jedno wspomnienie: Mój pierwszy bal, te walczyki leciutkie jak świerszcze, pierwszy bal, czyjeś oczy wesołe, na szczęście. Pierwszy bal. Bal z myszką, bal z łezką, bal za mgłą, i walczyki co jeszcze się śnią... Mój pierwszy bal, sentymentalny bal, troszeczkę żal, mój pierwszy, jedyny bal...  (tekst piosenki: Agnieszka Osiecka) 13 lutego 2026 roku w luksusowej Rezydencji Luxury maturzyści z naszego liceum przetańczyli swój "pierwszy bal" studniówkowy. Było elegancko, wzruszająco, modnie, radośnie, śpiewająco, tanecznie grzecznie i trochę niegrzecznie, solo i "wespół w zespół". Rodzice przygotowali przepiękną uroczystość, za co z całego serca dziękujemy! A teraz... za przysłowiowe 100 dni matura. Trzymamy kciuki za kolejny krok w życie naszych wspaniałych Uczniów z klas czwartych!