12 marca 2026 roku Pani Dyrektor Anna Wacławczyk przywitała Gości na uroczystości otwarcia zmodernizowanej sali gimnastycznej w III Liceum Ogólnokształcącego im. C.K. Norwida w Będzinie. Gospodarz uroczystości - Starosta Będziński Pan Sebastian Szaleniec - przekazał na ręce Pani Dyrektor sprzęt sportowy jako symbol wszechstronnego rozwoju młodego pokolenia oraz odebrał słowa podziękowania od przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego. Symboliczne przecięcie wstęgi otworzyło oficjalnie drzwi do pięknej sali gimnastycznej, do sali fitness, do szatni dla dziewcząt i dla chłopców. W części artystyczno - sportowej wystąpiły w porywającym pokazie tanecznym nasze uczennice, a potem Goście wraz z uczniami bawili się podczas zabaw zwinnościowych. Uroczystość przygotowali: p. dyr. Anna Wacławczyk, p. prof. Agata Świder, p. prof. Jarosław Zdybel, p. prof. Beata Palmąka oraz młodzież 3 LO. Dziękujemy!   Zdjęcia: Starostwo Powiatowe w Będzinie