W dniu 19 marca 2026 r. uczniowie z klasy 3C wzięli udział w międzypokoleniowych warsztatach w Ogrodzie Botanicznym w Radzionkowie. Było to spotkanie pełne ciekawych opowieści, kreatywnych działań i dobrej atmosfery. Czekamy na kolejny punkt tego wyjątkowego projektu.