Młodzież z naszego liceum po raz kolejny uczestniczyła w Festiwalu Nauki Akademii WSB (2026). Jest to cykliczne, prestiżowe wydarzenie popularyzujące naukę, które w tym roku ponownie skupiło się na kluczowych wyzwaniach współczesności, w tym na bezpieczeństwie i medycynie. W tym roku młodzież miała możliwości wysłuchania wykładów m.in. z zakresu obronności (we współpracy z ekspertami ds. bezpieczeństwa m.in. prof. Pauliną Polko i gen. dr. Romanem Polko), a także nowoczesnych technologii w medycynie i naukach o zdrowiu m.in. z prof. Michałem Zembalą.