Uczennice z klasy 4B z rozszerzoną biologią wzięły udział w pasjonujących lekcjach biologii na Wydziale Nauk Farmaceutycznych Uniwersytetu Śląskiego. W atmosferze nauki, praktyki i w laboratoryjnych fartuchach uczennice poczuły, jak fascynujący może być świat nauki.