Podczas kolejnego spotkania w ramach międzypokoleniowego projektu uczniowie z klasy 3C i seniorzy wspólnie zaplanowali wyjazd integracyjny do Pszczyny oraz pomysły na rekreacyjne zagospodarowanie terenu przy szkole. Nie zabrakło kreatywnych rozmów, inspiracji i świetnej atmosfery. Dziękujemy Uczestnikom za zaangażowanie i wspólne działanie!