W dniu 9 kwietnia 2026 r w naszym liceum odbył się konkurs wiedzy o zdrowym odżywianiu i radzeniu sobie ze stresem. W zmaganiach wzięło udział 27 uczniów, którzy odpowiadali na pytania dotyczące szeroko pojętej tematyki zdrowotnej.Po wyrównanej rywalizacji wyłoniono zwycięzców:I miejsce: Julia ChrzanowskaII miejsce: Natalia JaniakIII miejsce: Amelia MichalikSerdecznie gratulujemy Laureatom oraz wszystkim Uczestnikom za ich zaangażowanie i imponującą wiedzę prozdrowotną! Dziękujemy Paniom: Ewie Adamskiej - Bijak oraz Wiolecie Wachnik za organizację konkursu.