W dniu 9 kwietnia 2026 r w naszym liceum odbył się konkurs wiedzy o zdrowym odżywianiu i radzeniu sobie ze stresem. ​W zmaganiach wzięło udział 27 uczniów, którzy odpowiadali na pytania dotyczące szeroko pojętej tematyki zdrowotnej. ​Po wyrównanej rywalizacji wyłoniono zwycięzców: ​I miejsce: Julia Chrzanowska ​II miejsce: Natalia Janiak ​III miejsce: Amelia Michalik ​Serdecznie gratulujemy Laureatom oraz wszystkim Uczestnikom za ich zaangażowanie i imponującą wiedzę prozdrowotną! Dziękujemy Paniom: Ewie Adamskiej - Bijak oraz Wiolecie Wachnik za organizację konkursu.