Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wzięli udział w koncercie edukacyjnym w NOSPR. W ten sposób aktywnie uczestniczymy w życiu kulturalnym, odkrywając piękno muzyki w wykonaniu najlepszych zespołów i artystów. W programie znalazły się utwory m.in. „Alborada del gracioso” Maurice Ravela, „Eté” Gotthard Odermatta oraz fragmenty Nokturnów Claude Debussy. Koncert ukazał impresyjny charakter muzyki, w której niezwykła gra barw i dźwięków pozwala tworzyć w wyobraźni sugestywne obrazy i nastroje, co było dla nas cennym i inspirującym doświadczeniem. Dziękujemy Pani Profesor Beacie Michalskiej za te piękne, uwrażliwiajace na muzykę klasyczną, wyjazdy do NOSPR.