Nasza uczennica Agata Sitko z kl. 3A zdobyła II miejsce w ogólnopolskim konkursie "Poezja. Dziewięciu Górnikom z kopalni Wujek", organizowanym przez Śląskie Centrum Wolności i Solidarności im. Dziewięciu Górników z Wujka w Katowicach. Utwory naszej uczennicy doceniono za ich wartość artystyczną, wrażliwość oraz refleksyjny sposób ukazania pamięci o wydarzeniach związanych z pacyfikacją kopalni "Wujek" 16 grudnia 1981 roku. Agatko, serdecznie gratulujemy sukcesu!