Rozpoczęliśmy naszą kolejną wizytę w partnerskiej szkole w Albaterze! Już po raz trzeci jesteśmy witani z ogromną serdecznością, uśmiechem i otwartością 💛 Za nami pierwsze wspólne zajęcia z uczniami hiszpańskimi oraz pyszne, słodkie powitanie 🍰 Przed nami kolejne dni pełne wrażeń – śledźcie naszą relację!