Bonjour z Paryża! 🇫🇷🗼Nasza szkolna przygoda w stolicy Francji była niesamowita, a nasze telefony pękają w szwach od zdjęć! 📸 Przez ostatnie dni mieliśmy okazję: podziwiać panoramę miasta z Wieży Eiffla, stanąć oko w oko z Moną Lisą w Luwrze🎨, zachwycać się wieczorną panoramą miasta z najwyższego punktu Paryża - Wzgórza Montmartre i poczuć artystyczną atmosferę pod bazyliką Sacré-Cœur.Odkrywaliśmy tajemnice katedry Notre-Dame i Łuku Triumfalnego🏛️, a wisienką na torcie był rejs po Sekwanie i Galeria Lafayette.Za nami kilka dni w mieście miłości (i najlepszych croissantów na świecie! 🥐). Co zapamiętamy najlepiej? Setki schodów, tysiące kroków i miliony wspomnień. Paryż zdobyty!!!😀