Anna Wacławczyk – dyrektor III LO im. C.K. Norwida zaprasza uczniów klas ósmych

Drodzy Uczniowie klas ósmych,

niemalże minął kolejny rok szkolny. Czas upływa szybko wszędzie, także w  szkole. Nie w każdej jednak tak pięknie i w takiej życzliwej oraz przyjaznej atmosferze jak w III LO, w którym mam zaszczyt być dyrektorem.

Przed laty, tak jak Wy teraz, miałam dylemat: którą szkołę ponadpodstawową wybrać. Swojej decyzji nie żałowałam ani przez minutę! Wybrałam Norwida. Uczyli mnie bardzo wymagający nauczyciele. W mojej klasie biologiczno – chemicznej spotkałam fantastyczne koleżanki i oryginalnych kolegów. Wszyscy osiągnęliśmy sukcesy w dorosłym życiu. Przygotowała nas do tego także szkoła średnia – bardzo dobre liceum im. Cypriana Kamila Norwida                   w Będzinie.

Jeśli Wy dzisiaj macie dylemat, czy wybrać III LO, to z pełną odpowiedzialnością i z pełnym przekonaniem mówię:       n i e  w a h a j c i e s i ę, nie będziecie żałować. Pokochacie to miejsce tak jak ja, moi nauczyciele i nasi uczniowie. Pamiętajcie, że my chodzimy do Norwida, bo lubimy.